Grand Yazıcı Uludağ Otel - Şimdi Rezervasyon Yap | Tatil Tur
​Bu web sitesi çerez kullanılmasına izin vermektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikası hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. Anladım
Biz Sizi Arayalım
İsim-Soyisim
Telefon Numarası
E-Mail
Aranma Zamanı
Biz Sizi Arayalım
0850 811 8 876
Harita

Grand Yazıcı Uludağ Otel Oda Seçenekleri

Sitemizdeki En Uygun Oda Fiyatını Arayın!..
Notlar
Kayak Oteli
Kapalı Havuz
Mini Club
Restoran
Spa
FIRSAT...FIRSAT

Grand Yazıcı Uludağ’ın sunduğu imkanlar arasında kapalı havuz ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Dileyen konuklar fitness salonunda spor yapabilirler.

Güne zengin bir kahvaltıyla dinç başlayabilirsiniz. Grand Yazıcı Uludağ’ın öğle ve akşam yemeklerinde seçme lezzetler sunulmaktadır. Yemeklerin yanında içki keyfi yapabilirsiniz. Tesiste ücretsiz wi-fi erişimi mevcuttur. 5 çayının yanında kuru pasta ikram edilmektedir.

Grand Yazıcı Uludağ’ın konukları kayak dersi alarak kayak pistinde kaymanın tadına varabilirler. Otel de kayak odası, kayak kiralamak için gerekli malzemeler (kar motoru, snowboard, skipass) mevcuttur.

Grand Yazıcı Uludağ’ın odaları halı zemindir. Odaların her birinde LCD TV, kasa ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Odalar merkezi ısıtmalıdır.

Otel, Uludağ 1. Gelişim Bölgesi’nde yer almaktadır. Yenişehir havalimanına 90 km uzaklıktadır. Bursa’ya mesafesi ise 35 km dir.

Grand Yazıcı Uludağ Otel Foto - Video

'den itibaren
En Düşük Fiyat Dönemi-Kişibaşı
MailingTitle

MailingContent

MailingName
Soyisim
Mail
TAMAM

Send a Email is Successfull

Dikkat

Send a Email is Error