Kurumsal - Hakkımızda, Biz Kimiz | Tatil Tur
​Bu web sitesi çerez kullanılmasına izin vermektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikası hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. Anladım
Biz Sizi Arayalım
İsim-Soyisim
Telefon Numarası
E-Mail
Aranma Zamanı
Biz Sizi Arayalım
0850 811 8 876
,

Tatil Turizm Hakkında

 

1995 yılında B Grubu seyahat acentesi olarak kurduğumuz Tatil Turizm'i, 2019 yılında A Grubu seyahat acentesi grubuna yükselerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz Yurt içi ve yurt dışı başta olmak üzere hem Türkiye'nin, hem dünyanın dört bir yanına seyahat organizasyonları düzenleyen birçok tur operatörü şirkete ait sistemleri üzerinden rezervasyon yapabilmekteyiz. Tatil Tur olarak acentemiz aynı zamanda uçak bileti rezervasyon hizmeti de vermektedir. Tatil Tur şirketmiz aracılığı ile rezervasyon ve organizasyon planlaması yapmak isteyenlerin Dünyanın her yerinden telefon ve internet üzerinden rezervasyon yapabildiği gibi, bulunduğu bölgede ulaşımında çok kolay olması nedeniyle de müşterilerimizi ofisimizde misafir etmekteyiz.

Tatil Tur seyahat acentemiz çalışmış olduğu operatörlere ait ürünlere özel indirimler yapmaktayız. Aynı zamanda çalışmış olduğu birçok tur operatörünün de uygulamış olduğu kampanya ve promosyonları misafirlerimiz için uygun ve indirimli fiyata tatil planlaması yapmakta misafirlerimize yol göstermekteyiz.

 

Tatil Turizm Turları, Fiyatları ve Tüm Hizmetler

Tatil Turu, farklı istek ve taleplere göre oluşturulmuş paket turlar ile bireysel olarak tatil yapmak isteyen müşteriler tercih etmektedir. Tatil Turizm yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs tatili yapmak isteyen müşterilere özel fiyatlar ile rezervasyon yapmaktadır. Türkiye’nin popüler turizm bölgeleri ile Kıbrıs bölgesinde yer alan oteller, kayak otelleri,5 yıldızlı oteller ile tatil köylerine, çeşitli büyüklükteki termal otellere rezervasyon yapmaktayız.

Tatil Tur internet sitesini inceleyerek seçim yapabileceğiniz tesisler olduğu gibi, tatil danışmanımız vasıtası ile de çok daha fazla Antalya, Alanya, Side, Belek, Lara, Kemer, Bodrum, Marmaris, Çeşme ve Kaş gibi en popüler destinasyonlara tatil turlarını ister erken rezervasyon dönemlerinde isterseniz bu dönemin dışında da rezervasyon yapabilirsiniz. Tatil Turizm olarak resort tatil seçeneklerinin dışında Şehir otellerinin yanında, mavi yolculukyurt dışı paket tur rezervasyonları, Kıbrıs turları, Kapadokya, Karadeniz ve Gap turları gibi Anadolu’nun değişik köşelerine kültür turlarına ve gemi (cruise) turlarına da ister havale/eft, isterseniz kredi kartı ile geçerli taksit sayıları ile ödeme yaparak kayıt yaptırabilirsiniz.

Tatiltur.com sayfasının dışında sosyal medya sayfalarımızdan da Tatil Turizm şirketimize ait güncel Tatil Tur kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.


Tatil Turizm Seyahat Acentesi,  Birçok Tesis ve Tur'da kendi komisyonundan indirim yaparak fiyat yönünden misafirlerine avantajlar sunmaktadır.

SİZE ÖZEL FİYAT İÇİN BİZİ ŞİMDİ ARAYIN 0850 811 88 76

 

Tatil Turizm Seyahat Acentesi 2850 numaralı Türsab üyesidir.

 

E-Mail : [email protected]

Tel      : 0850 811 88 76

 

MailingTitle

MailingContent

MailingName
Soyisim
Mail
TAMAM

Send a Email is Successfull

Dikkat

Send a Email is Error