Hakkımızda | Tatil Turizm
Biz Sizi Arayalım
İsim-Soyisim
Telefon Numarası
E-Mail
Aranma Zamanı
Biz Sizi Arayalım
0850 811 8 876
,
Tatil Turizm Seyahat Acentesi
Türkiye’nin en büyük seyahat acentelerinden biri olan MNG Turizm’in yetkili satış acenteliğini yapan Tatil Turizm Türkiye’nin seçkin Resort otelleri için rezervasyon yapmaktadır.

Tatil Turizm Seyahat Acentesi, Girne, Magosa ve Bafra’da bulunan Kıbrıs otellerine, uçaklı paket programlar veya konaklama olarak rezervasyon yapmaktadır.

Yurtdışı Turlar; Acenteliğini yapmakta olduğu MNG Turizm’in Avrupa, Amerika, Uzak ve Orta Doğu ile Afrika ülkelerine düzenlemiş olduğu Paket Tur rezervasyonlarına da aracılık etmektedir. En çok tercih edilen tur programları arasında Benelux-Paris, İtalya (Roma, Venedik, Floransa), İspanya (Barcelona, Madrid), Orta Avrupa (Prag, Budapeşte, Viyana), Dubai, Balkanlar, Maldivler, Uzak Doğu (Singapur, Bangkok, Phuket, Hong Kong, Pattaya), Rusya (Moskova, St.Petersburg) yer almaktadır.

Gemi Turları; Valiz toplama yerleştirmeye son veren ve artarak ivme kazanan Cruise (gemi) turları Türkiye hareketli Yunan adaları turu yapan Celestyal Cruises. İtalyan gemi firmaları olan ve Ege-Adriyatik turu ile ünlenen MSC Cruises ve Costa Cruises. Oasis Of The Seas, Allure Of The Seas ve Quantum Of The Seas gibi dünyanın en büyük gemilerini bünyesinde bulunduran Royal Caribbean için de MNG Turizm üzerinden rezervasyon yapabilmektedir.

Tatil Turizm Seyahat Acentesi 2850 numaralı Türsab üyesidir.

E-Mail : info@tatilturizm.com
Tel      : 0212 912 13 93


MailingTitle

MailingContent

MailingName
MailingSurName
Mail
TAMAM

Send a Email is Successfull

Warning

Send a Email is Error