Balkanlar Turları ve Balkanlar Yurtdışı Tur Fiyatları | Tatil Tur
​Bu web sitesi çerez kullanılmasına izin vermektedir. Web sitesinde gezinmeye devam ederek, bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikası hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. Anladım
Biz Sizi Arayalım
İsim-Soyisim
Telefon Numarası
E-Mail
Aranma Zamanı
Biz Sizi Arayalım
0850 811 8 876
Kişi 2
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
0 - 18 Ages
-
+
2.Çocuk Yaşı
0 - 18 Ages
-
+
3.Çocuk Yaşı
0 - 18 Ages
-
+
TAMAM
Kişi 2
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
2.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
2.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
TAMAM
Kişi 2
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
2.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
2.Çocuk Yaşı
0 - 12 Yaş arası
-
+
TAMAM
Sonuçlarınızı Filtreleyin
Tur Adıyla Ara
Fiyat aralığı
Gece
Ülke
Şehir
İlçe

Balkan Turları

Bulunan 15 Tur
Sıralama Tipini Seçin

 • Vizesiz Tur 3 Taksit İmkanı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  2 Kişilik Odada Kişi Başı
  Mostar Köprüsü

  Balkan Turları

  Birden fazla ülkeyi aynı program içerisinde görüp, kısa süre içerisinde pek çok farklı kültürü tanımanızı sağlayacak Balkan turu hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Tatil Turizm’in sizlere sunduğu birden fazla konaklama ve ulaşım seçeneği ile birlikte sizin için en uygun olan programı seçebilir ve katılacağınız bu turlarda doğanın, tarihin ve farklı lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Balkan turları sizi çok uzaklara götürmeden hemen yanı başımızda yer alan kültürleri tanımanıza olanak sağlayan programlar olmakla birlikte ekonomik fiyatlarıyla da öne çıkmaktadır.
   

  Balkan Turu Fiyatları

  Balkan turu fiyatları gideceğiniz döneme, seçeceğiniz konaklama sayısı ve ulaşım tipine göre çeşitlilik göstermekle birlikte, her zaman kampanyalı programları bulma imkanınız olacaktır. Özellikle erken rezervasyon yaptırmanız durumunda avantajlı fiyatları yakalayabileceğiniz gibi son dakika indirimlerinden de faydalanarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Balkan gezisi esnasında iç içe geçmiş birçok kültürü keşfetmeniz ve her anı keyifli yaşamanız, hayatınızda her zaman hatırlayacağınız anılar edinmenizi sağlayacaktır. Fotoğraflarını bol bol çekebileceğiniz birbirinden farklı ve göz alıcı mimari yapıları bulunan bu bölgenin yapılarına hayran kalacak, turun bitiminde dahi tekrar tekrar fotoğraflara göz atmaktan kendinizi alamayacaksınız. Balkanlar turu kapsamında pek çok farklı destinasyonu ziyaret edebilir, ister uzun programları isterseniz de tek şehir olan programları seçebilirsiniz. Uzun programlarda birden fazla şehir ve ülke görmek gibi bir avantajınız varken tek şehirli programlarda ise hayalinizdeki şehri doyasıya yaşamak gibi bir imkanınız olacaktır. Balkanları keşfetmek için tercih edebileceğiniz programlardan biri de vizesiz Balkan turu programları olacaktır. Uçaklı olarak tercih etmeniz gereken bu programlarda gidilecek ülkeler, bordo pasaport sahiplerinden de vize istememekte ve böylelikle vize prosedürlerine takılmadan rahatça seyahat edilebilmektedir. Bu sayede hem maliyet hem de zaman açısından avantaj sağlayan bu turları seçerek seyahatinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Balkanlar turu fiyatları da bu gibi seçeneklere göre değişmektedir. Tek şehir ya da uzun programlarda olduğu gibi otobüslü ya da uçaklı olarak tercih edebileceğiniz turlar fiyatlardaki farklılıklara sebep olabilecek detaylardandır.

  Vizesiz Balkanlar Turu


  Balkan coğrafyası içerisinde yer alan Makedonya, Arnavutluk, Sırbistan, Karadağ gibi ülkeler vizesiz seyahat edilebilecek ülkeler içerisinde yer almaktadır. Bordo ya da yeşil pasaport fark etmeksizin vize ücreti ödemeden ve vize prosedürleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan vizesiz Balkanlar turu programlarına katılabilir ve en uygun ödeme koşulları ile bu seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vizesiz Balkan ülkeleri içerisinde yer alan bu ülkelerin önemli şehirlerinden Üsküp, Ohrid, Tiran, Belgrad, Budva gibi Balkanlar’ın en güzel şehirlerinin bulunduğu turlara katılarak bütün bu coğrafyayı tek bir seferde keşfedebilirsiniz. Katılabileceğiniz uçaklı Balkan turu vizesiz olma ayrıcalığı sayesinde tatilinizi kolayca planlayabilmenize olanak tanımaktadır. Yılın her döneminde gidebileceğiniz ve programlarını bulabileceğiniz bu turlarda her mevsim farklı bir güzellik keşfedebilirsiniz. Birbirine oldukça yakın olan bu ülkeler arasında yapacağınız yolculuklar yorucu olmamakla birlikte keyif alabileceğiniz saatler yaşamanızı sağlayacaktır. Vizesiz Balkan turları programlarına uçaklı olarak katılabilmekle birlikte Bulgaristan ve Yunanistan gibi ülkeleri de görmek isterseniz otobüslü turlara katılabilir ve daha geniş kapsamlı bir Balkan turunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu programlarda yeşil pasaport sahipleri vizesiz seyahat edebilmektedir. Bordo pasaport sahipleri için vize şartı aranmaktadır. Otobüsle Balkan turu programlarına katılarak Sofya, Plovdiv, Selanik gibi önemli şehirleri de görme fırsatınız olacaktır.

  İzmir Çıkışlı Balkan Turu


  Balkan turları içerisinden İstanbul hareketli pek çok programı bulabileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı şehirlerinden çıkışlı turları da tercih edebilir ve yaşadığınız şehirden hareket edecek programlara katılarak bu seyahatlere dahil olabilirsiniz. İzmir çıkışlı Balkan turu programları da bunlardan biri olmakla beraber pek çok farklı şehirden hareket eden turlara katılabilir, direkt uçuşlu ya da rezervasyonlarınıza iç hat bağlantı uçuşu ekleterek Türkiye’nin 81 ilinden katılım sağlayabilirsiniz. Vizeli ya da vizesiz olarak tercih edebileceğiniz sayısız tur içerisinden kendinize uygun alternatifleri bağlantı uçuşları ile daha kolay seçebilirsiniz.

  Balkanlar’da Gezilecek Yerler


  Balkan coğrafyası içerisinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerler içerisinde sayısız seçenek bulunmaktadır. Turlar içerisinde birçok şehri birlikte görebileceğiniz programlar seçmeniz mümkün olmakla birlikte pek çok şehir için ayrıca düzenlenen programlara da katılabilirsiniz.

 • Hırvatistan: Tarihi ve kültürel zenginlik açısından önemli noktalardan olan Hırvatistan’da Zagreb, Dubrovnik, Split gibi önemli şehirler bulunmaktadır. Ayrıca deniz tatili için de tercih edilebilecek olan bu ülke Orta Avrupa, Akdeniz ve Balkanlar’ın kesişme noktasında bulunmasıyla da önemli bir konuma sahiptir.

 • Arnavutluk: Adriyatik Denizi kıyısında bulunan, güneyinde Yunanistan ve kuzeyinde Karadağ bulunan Balkanlar’ın önemli ülkelerinden biri olan Arnavutluk’un Osmanlı izlerini taşıyan şehirlerini görebilir ve tarihe tanıklık edebilirsiniz. En önemli noktalarından biri olan Tiran kenti Balkanlar’da görülmesi gereken önemli şehirlerden biridir.

 • Sırbistan: Türk misafirlerin vize gerekmeden ziyaret edebileceği ülkelerden biri olan Sırbistan’ın en önemli kenti Belgrad olmakla birlikte Tuna Nehri’ni görebilir Nikola Tesla müzesini ziyaret edebilirsiniz. Tarih kitaplarında adını sıkça duyduğunuz Karlofça şehri de bu ülke sınırları içerisinde yer almaktadır.

 • Bosna Hersek: Balkan ülkeleri içerisinde Osmanlı tarihine en fazla tanıklık edeceğiniz ülkelerden biri olan Bosna Hersek için vize gerekmemekte olup en ünlü şehri Saraybosna’yı ziyaret etmek ve bu kültürü tanımak çok keyifli vakit geçirmenize sebep olacaktır. Şehrin simge yapılarından olan Mostar Köprüsü Mimar Sinan’ın öğrencisi Mimar Hayreddin tarafından yapılan ve günümüzde hala kullanılmaya devam edilen önemli eserlerdendir.
   
 • Karadağ: Budva ve Kotor gibi önemli şehirleri bulunan Karadağ, vizesiz seyahat edilebilecek bir başka Balkan ülkesi olmakla birlikte, yeşilin ve mavinin buluşma noktası olması ile de muhteşem bir doğa tatili yapmanızı sağlayacak güzide bir noktadır.
   
 • Yunanistan: Komşu ülkemiz olan Yunanistan, Antik Yunan’dan kalan yapılarının yanı sıra denizi ve plajlarıyla da ünlüdür. Atina gibi eski ve önemli bir şehir keşfedebilir, Selanik’i ziyaret edebilir ve farklı kültürlerin geçtiği bu topraklardaki gezinizi Türk damak zevkine uygun lezzetlerle taçlandırabilirsiniz.
   
 • Bulgaristan: Balkanlar’daki bir diğer komşu ülkemiz olan Bulgaristan’ın en ünlü ve renkli kenti Sofya’yı yılın her dönemi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kayak merkezleriyle de ünlü olan bu ülkede Bansko ve Pamporovo gibi ünlü kayak merkezleri bulunmaktadır.

 • Makedonya: Osmanlı İmparatorluğu’nun 520 yıl hüküm sürdüğü bu topraklarda tarihe ait izleri rahatlıkla görebilirsiniz. Üsküp ve Ohrid gibi önemli kentlerini gezerken hiç yabancılık çekmeyeceğiniz bu ülkenin lezzetlerini de denemeyi ihmal etmeyin. 
 •  

  Balkanlar Gezisi


  İster tek bir ülkeyi tercih edin ister birden fazla ülkenin içerisinde bulunduğu programları tercih edin, doğa ve kültür gezisinin yanı sıra deniz tatilini de gerçekleştirebileceğiniz imkanları bulunan bu coğrafyada geniş bir alternatif bulunmaktadır. Tatil Turizm aracılığıyla ziyaret edebileceğiniz Balkanlar için en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile birlikte kolaylıkla rezervasyonunuzu yaptırabilir ve unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz. 

  MailingTitle

  MailingContent

  MailingName
  Soyisim
  Mail
  TAMAM

  Send a Email is Successfull

  Dikkat

  Send a Email is Error