Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Tatil Turları

Tatil Tur, Bir tur şirketi olarak 28 Yıllık deneyimi ile yurt içi, yurt dışı ve Kıbrıs gibi gezi ve seyahat bölgelerine uygun fiyatlar ve ucuz tatil paketlerinden kişiye ve gruplara özel unutulmaz paket tur planlaması yapan bir tur firmasi dır.
 

Yurt Dışı Turlar

Yurt dışı turları içerisinde yer alan Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Avustralya kıtalarının popüler gezi bölgelerine yüzün üzerindeki tur paketleri ile ekonomik ve ucuz tatil paketlerinden ekstra tur fiyatları ücrete dahil olduğu elit ve seçkin tur programları da düzenlemektedir. Yurtdışı turları programlar düzenleyen tur firması olarak görev yapan tatil turizm, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı seyahat acentesi portföyünde yer almaktadır. Yurtdışı tatil tercih eden misafirlerimizin en çok tercih ettikleri yabancı ülke turları ise Benelux Paris Turları, Klasik İtalya turu olarak ta bilinen Roma Venedik Floransa şehirlerini içine alan turlar, Orta Avrupa Klasiği olarak yer alan Prag, Viyana Budapeşte turları, Son zamanlarda ülkemizde ün salan ülkelerden Fransa’nın Alsace ve Colmar bölgeleri dahil olmak üzere Paris Turları ve İspanya’nın Barcelona ve Madrid şehirlerini içine alan turlar yer almaktadır. Balayı çiftlerinin tercih ettiği ve Vizesiz turlar olarak gidilebilen Maldivler, Bali ve Uzak doğu turları da talep görmektedir. Yurt dışı turlarda kredi kartlarına 3 taksit imkanı ile rezervasyon fırsatı bulunmaktadır.
 

Yurt İçi Tatil Otelleri

Başta Akdeniz bölgesi ve Turizm’in başkenti olan Antalya’nın gözde turizm destinasyonları Alanya, Lara, Belek, Side ve Kemer gibi bölgeler ile Ege bölgesinin yazın eğlence denildiğinde akla gelen Bodrum ve Çeşme bölgeleri ile MarmarisKuşadasıDidim ve Fethiye gibi turistik bölgelerde yer alan yüzlerce seçkin oteltatil köyü gibi tesislere, misafirlerinden gelen talepler doğrultusunda web sitesinden online veya 0850 811 88 76 nolu telefon ile iletişime geçebilir veya tatil turizm ofisinden rezervasyon yapmaktadır. Yurtiçi tatil turları ve otel rezervasyonlarına vade farksız 12'ye varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 

Kıbrıs Turları

2023 Yılının En çok tercih edilen hem yurt dışı hem de bir bakıma yurt içi olarak görülen yavru vatan Kıbrıs’ın 2023 yılında da gözde rezervasyon bölgelerinden olacağı tahmin edilmektedir. Sırasıyla GirneBafra ve Magosa bölgesinde yoğunlaşan Otel yatırımları ile Kıbrıs Otel Rezervasyonu 12 ay boyunca yapılmaktadır. Kıbrıs Otelleri rezervasyonlarında 3 taksit imkanı ile ödeme alınabilmektedir.
 
Erken Rezervasyon 2023
Ekim ayının son haftalarında duyuruları yapılmaya başlanan Erken Rezervasyon Dönemi ülkemizden birçok misafirimiz tarafından rezervasyon yapmak için tercih edilmektedir. Erken Rezervasyon Döneminde Yurt içi otelleri ile Kıbrıs otellerine yapılan rezervasyonlarda risksiz olarak rezervasyon tutarının %1’i kadar yapılan İptal Garanti Payı ödemesi ile misafirlerimiz tesislere girişten son 3 gün (72 saat) öncesine kadar İptal Hakkı kazanmakta olup Konaklama ödemesini kesintisiz alabilmektedirler. Yaz döneminde başlayarak son dönemlerde Kayak otelleri içinde Erken Rezervasyon yapılmaya başlanmıştır. Yurt dışı paket turlar ile gemi (cruise) turları için Erken rezervasyon yapılmakta, ancak İptal Garanti Payı geçerli olmamaktadır.